כניסה לחשבון האישי שלי ו  עגלת קניות 
ראשי ו  צור קשר ו  הצעות מחיר ו  כניסת לקוחות עסקיים
כרטיסי ביקור
מעטפות
ניירות מיוחדים
הזמנות חתונה
הזמנות בר מצווה
הזמנות בת מצווה
מיתוג עורכי דין
פולדרים
ניירת מכתבים
בתי דפוס
מעצבים
כרטיסים אישיים
מסעדות

אודות פרלוד

החל משנת 1989 פועלת פרלוד בתחומים הבאים: שווק ניירות איכות להדפסה ויצירה,  ייצור ושווק מעטפות מהניירות הנמכרים על ידי החברה וייצור מוצרי דפוס על ניירות החברה ובכלל זה הזמנות לאירועים פרטיים ועיסקיים, דיוורים ישירים וכדומה. החברה רואה עצמה כמובילת שוק בהיבטי איכות המוצר ורמת השרות הנלווית אליו.  לאורך שנות פעילותה, הציבה החברה סטנדרטים חדשים לשוק שזוכים להכרה מצד לקוחותיה.

נייר

החברה מייצגת בישראל יצרני נייר מובילים בעולם.  מוצרי החברה מתאפיינים במגוון צבעים, גימורים ותכונות אקולוגיות.  הניירות משמשים את ענף העיצוב וההוצאה לאור בעבודות הדורשות רמה גבוהה של איכות ומיצוב.

מעטפות

במפעלה הסמוך לבית שמש, מייצרת החברה מגוון גדול של מעטפות במידות מיוחדות ומסוגי הנייר רבים. המעטפות ניתנות לרכישה הן ממלאי קיים או כייצור מיוחד ללקוח - גם בכמויות קטנות.  ניתן גם לקבל את המעטפות עם הדפסה רגילה או בתוספת הטבעה, הבלטה או הדפסת עלבלט.

הזמנות לאירועים

לחברה קו מוצרים יוקרתי בתחום ההזמנות לאירועים - חתונה ובר/בת מצווה.  מוצרי החברה מתאפיינים ברמת עיצוב גבוהה מפרי סטודיו הבית של פרלוד.  לחברה גם קו מוצרים ייחודי לשוק היצוא.

עבודות דפוס

החברה מדפיסה את הניירות המשווקים על ידה במגוון טכניקות וגימורים.  מוצרים בולטים בתחום זה הם ההזמנות העיסקיות לאירועים, השקות וכו`, כרטיסי ביקור יוקרתיים, עלוני מידע, תויות וכו`
B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין אודות ו  תנאי שימוש ו  צור קשר ו  מפת הגעה ו  נקודות מכירה ו  איכות הסביבה ו  העלאת קבצים