כניסה לחשבון האישי שלי ו  עגלת קניות 
ראשי ו  צור קשר ו  הצעות מחיר ו  כניסת לקוחות עסקיים
כרטיסי ביקור
מעטפות
ניירות מיוחדים
הזמנות חתונה
הזמנות בר מצווה
הזמנות בת מצווה
מיתוג עורכי דין
פולדרים
ניירת מכתבים
בתי דפוס
מעצבים
כרטיסים אישיים
מסעדותהדפסות מיוחדות בפרלוד

 

מעוניינים בהזמנה מודפסת? נשמח להציע לכם את הנייר או המעטפה מודפסים באחת הטכניקות
המיוחדות שלנו.

 

 
הדפסה שטוחה
הדפסת בטכניקת אופסט.  בדרך כלל נהוג להדפיס צבע אחד או שניים.  נייר טבעי מתאים ביותר להדפסה מסוג זה והוא אינו דורש הדפסה בצבע מלא.  השילוב שבין צבע ומרקם הנייר וצבעי הדפסה מעניק תחושה עשירה ומעניינת.  צבעי אופסט מיוחדים: נוכל להשתמש בצבע הדפסה אטום המתאים במיוחד להדפסה על ניירות צבעוניים וכהים.   אפשר גם להדפיס בצבע מטלי הנותן אפקט מתכתי ומאפשר גם הדפסת טקסטים על ניירות כהים.  תגידו לנו מה הפנטון שלכם.  אנחנו נעשה את השאר.  כדאי לדעת: הדפסה בצבע פנטון `טהור` עדיפה על הדפסת פרוצס ומספקת תוצאה מרשימה יותר.

הדפסת על-בלט ®

הגובה כן קובע! הדפסת על-בלט היא שיטה בה מתקבלת הדפסת תבליט.  כן, אפשר למשש את ההדפסה הבולטת מעל לנייר.  האפקט התלת מימדי יוצר עניין מיוחד ומעניק למוצר ניחוח יוקרתי.ככלל, ניתן להדפיס בכל צבע.  ככל שהנייר אטום לספיגה כך תתקבל הדפסה בולטת יותר.  לרוב, לא מומלץ להשתמש בטכניקה זו בתמונה המורכבת מרשתות.  כעיקרון, ככל שהרשת צפופה יותר, כך ההדפסה בולטת יותר. 

  

הטבעה
שיטה הדפסה בה גלופת מתכת מחוממת מפעילה לחץ על רדיד המוטבע על הנייר.  הגלופות עשויות בדרך כלל ממגנזיום, נחושת או פליז.  בשיטה זו ניתן לקבל אפקט מתכתי השונה מאפקט הדפסה רגיל.  ישנם סוגי רדידים רבים: מתכתיים, פיגמנטיים (צבעים אטומים, מבריקים או מט), גימורי פנינה בגוונים שונים ועוד.   תמונות או קבצים המכילים רשתות ונקודות קטנות מאד - אינן מתאימות לשיטה זה.  בטקסטים רצוי להשתמש בגופנים בגודל 10 נקודות או יותר. באנגלית נקראת הדפסה כזו בשם Hot Stamp או Foil Stamp.
לפרטים נוספים >>

  

הבלטה
מעוניינים באפקט תלת-מימדי? בשיטה זו נעשה שימוש בגלופת מתכת הבאה במגע עם הנייר תוך הפעלת לחץ הגורם להבלטת פני שטח הנייר.  להכנת גרפיקה מתאימה להבלטה אין להשתמש ברשתות - כל שטח שחור, יובלט על ידי הגלופה.  במידה ולנייר יש מרקם טקסטורלי, תיתכן האפשרות שפני השטח המובלטים יהיו `מגוהצים` ויתקבל באזור המובלט מירקם שונה שיעניק להבלטה אפקט נוסף. לפעמים קוראים לאפקט הזה בשם- `הבלטה עוורת` (Blind Emboss), כלומר הבלטה של הנייר בלבד ללא הדפסת השטח המובלט.

הטבעה והבלטה


שילוב מקובל בין הטבעה והבלטה. בדרך כלל ההטבעה נעשית ברדיד מטלי, ולכן ההבלטה כאפקט תלת מימדי והאור שמסביב, מעניקים לתוצאה חזות מרשימה שאינה ניתנת להשגה בהדפסה רגילה.  אגב, לא חייבים להבליט את כל השטח המוטבע. ניתן לקבל תוצאות מעניינות כאשר חלק מההטבעה מובלטת וחלקה אינו מובלט.  מתלבטים? נשמח לייעץ לכם בעבודה שאתם מתכננים. אגב, ההדפסה הזו נעשית באמצעות שתי גלופות נפרדות. הראשונה - להטבעה והשניה - להבלטה.  במקרים שבהם כמות ההדפסה גדולה מאד, ניתן לשקול שימוש בגלופת `קומבינציה` שבה נעשית ההטבעה וההבלטה בפעולה אחת.  גלופה זו יקרה בהרבה ולכן השימוש בה -מועט.

הדפסת רטרו ®

שיטת ההדפסה שהיא הלהיט החם.  בפרלוד אנו אוהבים את התחושה המיוחדת של העולם הישן.  כאן אנחנו משתמשים בשיטות הדפסה שהיו נהוגות בעולם של פעם.  התוצאה המתקבלת מעניקה למוצר תחושה מיוחדת שקשה אף לתארה במילים.  צריך לראות, למשש, להסתכל מקרוב ופשוט להתפעל.  כאן, אנחנו משתמשים בדרך כלל בניירות עם מרקם עבה אך רך המאפשר לשטח המודפס `להיכנס פנימה` לתוך הנייר וליצור משטח שקוע.  אוהבים את תחושת האמיתיות של פעם, כשהכל היה נעשה מתוך אהבה, רצינות ואיכות? זו הטכניקה שלכם.

 

חיתוך צורני
לעיתים אנו מעוניינים לחתוך את הנייר בצורה מיוחדת שאינה מרובעת.  לפעמים אנו מעוניינים בחלון עגול, מרובע או כל צורה אחרת.  לעיתים יש צורך בחריץ או חור.  לשם כך משתמשים בגלופת סכין מיוחדת כאשר לסכין צורה שהוגדרה על ידנו בקובץ גרפי שנמסר ליצרן הגלופות.  כך ניתן לקבל את הנייר חתוך לפי הצורה המיוחדת התאימה לנו.  במידה ואנו מעוניינים בקו לקיפול הנייר, ניתן לשלב זאת בגלופת החיתוך באמצעות סכין בעלת פרופיל המתאים ליצירת קו הקיפול.  בלשון המקצועית המקובלת, פעולה זו נקראת חיתוך `שטאנץ`.

חיתוך בלייזר
עוד דרך לחתוך נייר כיד הדמיון... כאן, החיתוך נעשה באמצעות קרן לייזר ולא באמצעות סכין צורנית.  ניתן לעצב את צורת החיתוך בכל תוכנת עיצוב המייצרת קו.  מבצע העבודה ימיר את הקובץ לכזה המתאים למכונת החיתוך.
שיקולים שכדאי לקחת בחשבון:
1. אפשר לחתוך בכל צורה וגודל גם בזויות חדות או צורות קטנות - מה שקשה (או אפילו בלתי אפשרי) לביצוע בחיתוך צורני רגיל. אבל...צריך לזכור שעלות העבודה היא פונקציה של זמן החיתוך.  כלומר: חיתוך מורכב = עבודה יקרה יותר.
2. מכיוון שהחיתוך נעשה עם קרן לייזר בטמפרטורה גבוהה, מתקבל אפקט של `חריכה` שבולט יותר ככל שהנייר בהיר יותר.  האפקט אינו שווה בעוצמתו בשני הצדדים וניתן לתכנן את העבודה בהתאם.  תמיד כדאי להתייעץ עם מבצע העבודה עוד בשלב התכנון!


 

 

B2CPrint פתרונות דפוס ו עיצוב אונליין אודות ו  תנאי שימוש ו  צור קשר ו  מפת הגעה ו  נקודות מכירה ו  איכות הסביבה ו  העלאת קבצים